Компанія

   Відновленням українських традицій, секретів козацького побуту займається команда ТМ«Козацький куліш» (інтелектуальна власність на назву товарів і послуг з наданням правової охорони згідно п.1 ст.5; ст.6 Закону). Це об’єднання людей за поглядами на життя, які знають секрети  не тільки приготування козацьких страв та напоїв, а й традицій та обрядів. Крім того, ми готові розказати та показати таємниці всім щирим душам.
Наш колектив – це згусток  неповторної молодої та сильної енергії, що прагне відтворити традиції козацтва та ознайомити самих українців та зарубіжних друзів з гастрономічними та побутовими вподобаннями наших доблесних воїнів. Ми не витягуємо рецепти із бабусиної скрині чи переповідаємо нав’язані помилкові твердження, а вивчаючи історію козацтва, перевіряючи у реальних, наскільки це можливо, обставинах, відновлюємо звичаї та елементи життя козаків. Ці всі знання, секрети можна набути лише при постійному процесі навчання та повторенні навиків. Тому тільки досвідчені, щирі і віддані люди можуть бути в нашій команді.
Ми пропонуємо Вам трапезу (на рахунку 20 різновидів козацьких страв та напоїв), що стане окрасою будь-якого свята, та, завдяки своїм смаковим властивостям, надасть змогу об`єднати всіх біля казана, придасть Вашій події винятковість та виключність, необхідну для приємних, незрівняних відчуттів та спогадів. Також до Вашої уваги допомога в проведенні святкувань в українському стилі (весілля, корпоративи, фестивалі, свята, обряди, ярмарки ), майстер-класи (ковальство, гончарство, лялькарство, писанкарство, ткацтво, соломоплетіння, етнотанці, козацькі забави, гопак, приготування козацьких страв та напоїв) та продаж обладнання для цього всього.  
ТМ”Козацький куліш” є учасником фестивалів: «Бандерштат» (Луцьк), « Країна мрій» (Київ), «Рок Січ» (Київ), «Козацькі звитяги» (Київ),  «Козацькі забави» (Київ), «Орелі» (Київ),  «Тустань» (Львівська обл.), «Підкамінь» (Львівська обл.), «Битва націй» (Хотин), «Трипільське коло» (Київська обл.), «Франкофест» (Львівська обл.), «Захід» (Львівська обл.), «Меджибіж» (Хмельницька обл.), «Миргородська свиня» (Полтавська обл.), «Купалафест»(Івано-Франківськ), «День козацької слави» (Бровари, Київська обл.), «Дні української культури» (Польща, Гежицко), «Дні української культури» ( Польща, Щецін), «Битівська ватра» (Удорп”є, Польща), Дні слов’янських культур (Карлові Вари, Чехія), «Відлуння» (Видміни, Польща), «Дні української культури» (Зелена гора, Польща) та інші. 
Торгова марка ”Козацький куліш” надає свої послуги по всій території України та за її межами. З питань співпраці, приготування козацьких страв, організації свят, корпоративних вечірок, екскурсій, майстер-класів, оренди чи купівлі обладнання та франчайзингу звертайтесь за такими контактами:  e-mail: catering<равлик> kulish.in.ua , тел.: +38 067 386 70 70 .
Будемо раді ближче поспілкуватися зі всіма зацікавленими у відновленні козацьких звичаїв та українських традицій!