Послуги

ТМ”Козацький куліш” надає наступні послуги: частування, кейтерінг, організація заходів, проведення майстер-класів, продаж та оренда обладнання, надання торгової марки в оренду за ліцензійним договором для кафе, ресторанів, туристичних фірм, івент компаній та інших.
   Смачно! Тому що козацьке…  Ми пропонуємо Вам трапезу, що стане окрасою будь-якого свята, та, завдяки своїм смаковим властивостям, надасть змогу об`єднати всіх біля столу, придасть Вашій події винятковість та виключність, необхідну для приємних, незрівнянних відчуттів та спогадів. Кожну страву готують за ексклюзивними та авторськими рецептами на багатті, джерельній воді; використовується лише екологічний посуд.
До Вашої уваги: козацький куліш ( м’ясний, грибний, похідний, рибний…), козацький борщ, український борщ, капусняк, соломаха, тетеря, тюря, щерба, мамалига, пастрома, сушена риба, печені раки, печені кавбаски, збитень (травяний, калгановий), чай козацький, калганівка, інше за бажанням…

  Пропонуємо допомогу в організації заходів з додаванням  етнічних український особливостей. Це чудова можливість відчути дух свята, отримати масу позитивних емоцій,  дізнатися багато цікавого про Україну, взяти участь в ігрових моментах, смачно поїсти (навіть навчитися самому готувати козацькі страви та напої), поспілкуватися біля багаття, спробувати себе у різноманітних майстер-класах,  потанцювати , побачити виступи народних колективів та козаків з мистецтвом бою гопак. Це корисно для здоров’я і розвитку, також зміцнить дружні стосунки серед людей. Україна має багату та доволі оригінальну культуру, мудрість, збережену та передану віками.  Все, що робили українці – варте навчання. Як основу чи додаток до програми, свят чи навчання пропонуємо майстер-класи з українських занять. 
Додатки до програми: виступи народних колективів, розповіді козака-характерника, показові виступи бойового гопака та козацькі забави, стрільба з гармат і луків, майстер-класи з приготування козацьких страв та напоїв, бойового гопака, гончарства, вишивання, соломоплетіння, виготовлення дідухів, розпису, писанкарства, етнотанців, лялькарства, ковальства, гутництво (склодувство), ткацтво, різьбярство,  інше за побажаннями та можливостями…
 
  Колектив ТМ”Козацький куліш” надає послуги оренди та продажу обладнання не тільки для приготування страв, але і організації заходів та лицарського побуту . Це є казани, підставки,  козацькі шапки, шаровари, козацькі чоботи, крилатки, кунтуші, козацькі люльки, гармати, шаблі. Крім того, є можливість індивідуального замовлення і інших речей та конкретних кольорів чи розмірів. Більше товарів та інформації Ви можете побачити на сайті наших партнерів – “Козацька крамниця” – магазин лицарського побуту – за посиланням  http//:cossackstore.com
“Козацький куліш” є зареєстрованим торговим знаком для товарів та послуг. Тому, маючи досвід, популярність та прихильність до назви, наш колектив може надати Вам в оренду назву законно на умовах франчайзингу. Нагадуємо, використання торгової марки без дозволу (ліцензії) є порушення прав на інтелектуальну власність, що тягне за собою відповідальність, як в рамках цивільного та господарського судочинств, так і адміністративну та навіть кримінальну. Для отримання ліцензії основними вимогами є приготування на багатті, використання екопосуду, дотримання складників страв козацької доби. Стосовно назв закладів обговорюється в індивідуальному порядку. 

Торгова марка ”Козацький куліш” надає свої послуги по всій території України та за її межами. З питань співпраці, приготування козацьких страв, організації свят, корпоративних вечірок, екскурсій, майстер-класів, оренди чи купівлі обладнання та франчайзингу звертайтесь за такими контактами:  e-mail: catering<равлик> kulish.in.ua , тел.: +38 067 386 70 70 .
Будемо раді ближче поспілкуватися зі всіма зацікавленими у відновленні козацьких звичаїв та українських традицій!